Podmienky používania

Podmínky používaní

Každý uživatel stránek pindex.sk nese za své publikované názory plnou odpovědnost dle právního řádu České/slovenské republiky. Tyto stanoviska musí být relevantní a odpovídat skutečnosti. Nemohou obsahovat žádné informace, které jsou v rozporu se zákonem, zasahují do práva na ochranu osobnosti dle příslušných ustanovení občanského zákoníku nebo je lze kvalifikovat jako trestný čin pomluvy podle trestního zákona.

 

Každý pedagog může na jednotlivé hodnocení jeho práce reagovat. Reagovat je umožněno po zaregistrování se ke svému profilu. Přiřazení registrace profesora k profilu se provádí na základě mailu pedagoga přiděleného Univerzitou, na které působí. Jakákoli taková registrace bude schválena manuálně nejvíce do 3 pracovních dnů.

 

IP adresa všech příspěvků jsou ukládány a v případě podezření na porušení práva budou IP adresy poskytnuty příslušným orgánům.

 

Provozovatel webových stránek v žádném případě nezodpovídá za obsah a pravdivost příspěvků zveřejněných na stránkách pindex.sk. Přesto si provozovatel vyhrazuje právo bez udání důvodu odstranit příspěvky, které odporují dobrým mravům zda porušují platné zákony ČR (např .: obsahují vulgární termíny, nadávky, hanobení rasy, národa nebo náboženství, neslušné, zastrašující, rasistické, xenofobní, sexuálně orientované nebo jsou jinak nevhodně zaměřené).

 

Provozovatel stránek pindex.sk si vyhrazuje právo odstraňovat témata a příspěvky reklamního charakteru nebo příspěvky porušující základní principy slušné a konstruktivní diskuse.

 

Stránky pindex.cz jsou určeny studentům, absolventům a pedagogům příslušných vysokých škol. Přidávání hodnocení pedagogů vyžaduje autorizaci reálným facebookovým účtem.

 

Provozovatel stánek pindex.cz v žádném případě neodpovídá za obsah a pravdivost informací zveřejněných na stránkách.

 

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje získané registraci jsou zpracovávané v souladu se předpisem č. 101/2000 Sb. Pri registraci se uchovává emailová adresa a jméno resp. přezdívka registrovaného. Použivatelé, kterí při registraci souhlasili se zasíláním newslettra, mohou dostávat maximálně 2 krát do měsíce emailové zprávy týkajíci se portálu pindex.cz. Se zeznamu adresátů pro zasílání newslettra je možné se odhlásit kliknutím na odkaz uvedený v každé emailové zprávě přijaté z adresy newsletter(zavináč)pindex.cz.

 

Uživatelé a pedagogové, kterí se na stránce zaregistrují, a do svého profilu si přidají fotky, souhlasí s možnými riziky nepřípustných forem zpracovávání třetími osobami, které fotografie mohou získat z internetového portálu.

 

Kodex Pindexáka

I. Mezi hodnotícími a diskuteri přivítáme registrovaných Pindexáků, kteří se nesníží k porušování pravidel tohoto Kodexu.

 

II. Obsah příspěvků v jednotlivých hodnoceních či diskusních příspěvků nebude podléhat mazání, pokud se hodnotící či diskutéři, kterým na internetovém portálu Pindex umožníme vyjádřit svůj názor a debatovat s jinými uživateli, zdrží nekultivovaných vulgarismů, hrubých útoků a nebudou porušovat tento Kodex.

To znamená:

 

III. Autoři příspěvků hodnocení či diskusí nesmějí nikoho diskriminovat ani podněcovat rasovou, náboženskou, národnostní, profesní nesnášenlivost či sexismus a jiné formy znevažování druhých.

 

IV. V hodnoceních zda diskusích neakceptujeme ponižování, pomlouvání, vulgárnosti, oplzlosti a urážky, výhrůžky ani nabádání k protispolečenským aktivitám, násilnostem či nezákonnému nebo protiprávnímu činu.

 

V. Hodnotící zda diskutér je povinen respektovat soukromí jiných. Nesmí proto zveřejňovat žádné osobní / identifikační údaje (bytové či mailové adresy, telefonní čísla, čísla mobilů, fotografie a podobně).

 

VI. Není dovoleno se skrývat za jméno a identitu někoho jiného.

 

VII. Přípustné není uvádění odkazů na internetové stránky, které nesouvisí s tématem diskusí a nepřipouští se ani reklama či propagace komerčních aktivit.

VIII. Prostřednictvím diskusí se nesmí rozšiřovat spamy.

 

IX. Admin má právo odstranit příspěvky, které nejsou v souladu s těmito ustanoveními nebo se odklánějí od tématu diskuse, případně se snaží diskusi znemožnit.

 

X. Pokud hodnotící zda diskutér opakovaně poruší Kodex Pindexáka na vysokoškolském portálu www.pindex.sk, Admin má právo zablokovat, případně zrušit jeho účet.

 

vytvořené Týmem Pindex

Nejčtenější z Atria

0 Komentářů
Vzdělání je naše budoucnost. Skutečně?
Prakticky všechny vlády České republiky označovaly a označují podporu vzdělání a školství za jednu ze svých priorit. Skutečnost se od těchto…
0 Komentářů
Archeopark Všestary: Lovci mamutů
Katedra archeologie FF UHK a Archeopark pravěku Všestary vás srdečně zvou na další ze série Dní živé archeologie, tentokrát na téma Lovci…
0 Komentářů
Dvě stě lidí "bruslilo" po chodbách na koleji se zvrhl, zasahovala policie.
Na vysokoškolské koleje na pražském Strahově musela v noci na čtvrtek vyrazit policie. Studenti tam rušili noční klid a páchali podle…
0 Komentářů
OstravaPhoto 2015 První ročník mezinárodního fotografického festivalu začal
Desítky hostů, podmanivé, znepokojující fotografie, neformální proslovy a příjemná atmosféra, díky níž se příchozí museli cítit dobře.…
0 Komentářů
VUT hostí letní školu o nanotechnologiích, na kterou přijedou studenti z celého světa
Na velikosti záleží. To je název letní školy, kterou od 11. do 22. června pořádá studentská organizace BEST Brno, která působí na Vysokém…

Chceš naozaj odstrániť tento príspevok ?